Menu Zamknij

Wielkanoc w naszej Zagrodzie!

Wielkanoc już tuż tuż… serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wycieczki edukacyjnej w okresie wielkanocnym.


Niezmiernie miło nam przedstawić Państwu ofertę wycieczki do naszej zagrody, związanej z wyjątkowym okresem świąt wielkanocnych.
Cały program obejmuje pobyt 3 – 3,5 h (z możliwością przedłużenia po wcześniejszym umówieniu), podczas którego zapraszamy do:
Obejrzenia krótkiej prezentacji multimedialnej, o tradycjach, obrzędach, oraz lokalnych zwyczajach związanych z Wielkim Postem i Świętami Wielkanocnymi.
Odwiedzenia mieszkańców zagrody z możliwością pogłaskania i nakarmienia tj. kucy walijskich, kuca szetlandzkiego, koników polskich, owieczek, kózek, krowy Malwiny, ptactwa zagrodowego, królików oraz alpak.
Wiosna to również niezwykły czas, ponieważ w naszym gospodarstwie pojawiają się liczne maluszki m.in. pisklaczki, jagnięta czy też młodziutkie króliczki.
Wizyty w mini skansenie wsi polskiej, który jest stale poszerzany o nowe eksponaty z minionej epoki.
Uczestniczenia w jednym z wielkanocnych warsztatów florystycznych bądź kulinarnych do wyboru.
Omówienie różnic pomiędzy jajami od poszczególnych gatunków drobiu.
Skosztowania przez dzieci pysznych drożdżowych bułeczek oraz babki piaskowej z kubkiem soku (ewentualnie wody mineralnej lub czarnej herbatki), a przez nauczycieli smakowitych ciast z kawą i herbatą.
Spędzenia miło czasu, wypoczywając w naszym w całości ogrodzonym ośrodku, w którego skład wchodzi obszerny teren rekreacyjny z placem zabaw i kurtyną wodną, gdzie puszczane są bańki mydlane.
Posiadamy prywatny las jodły kaukaskiej, wypełniony aromatami naturalnych
olejków eterycznych będący jednocześnie wskaźnikiem wysokiej jakości powietrza w okolicy, ze względu na szczególną wrażliwość tych drzew na zanieczyszczenia.
Podczas warsztatów dzieci pozostają pod stałą opieką animatorów, a prowadzone przez nas warsztaty dostosowujemy do wieku i umiejętności uczestników, dbając o jakość wykonania każdej pracy.
Zajęcia odbywają się w klimatycznie i kolorowo udekorowanych miejscach związanych z tematyką prowadzonych w danym czasie warsztatów edukacyjnych.


Zapisy na warsztaty pod numerem telefonu 535 989 813
Liczba wolnych terminów ograniczona !
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 🙂